Нещодавно  пройшов XVI Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів. У турнірі брав участь викладач вищої категорії, голова циклової комісії фізичного виховання Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Мирослав Крук.

фото-1Мирослав Павлович, підготував переможців і призерів обласних та республіканських змагань серед студентів навчальних закладів Укркоопспілки. З 1972 року виступав за команду «Локомотив» (Львів). Він – багаторазовий призер та переможець спартакіад  Львівської залізниці, міжнародних турнірів з волейболу серед ветеранів м. Львів, Кубка України з волейболу серед ветеранів у м. Гурзуф, Алушта, Коблево у номінації 60+, 65+. Призер Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на Кубок Президента України в 2002 році в м. Дніпропетровськ, міжнародних турнірів з волейболу серед викладачів у м. Новий Сонч (Польща). А також Мирослав Крук – суддя національної категорії, суддя Всеукраїнських ігор з волейболу серед школярів та Кубка України, головний секретар Чемпіонату серед команд 1 ліги – Призер третіх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту.

Нині Мирослав Павлович входить до складу збірної команди ветеранів Львівської області з волейболу у номінації 65+. Збірна команда брала участь у XVI Міжнародному турнірі. В турнірі змагались команди: VC «Kaman» м. Кендежин Козле (Польща), ВК м.Вінниця (Україна), «Дамський клуб» м. Даугавпілс (Латвія), ВК «Фуршет» м. Київ (Україна), ВК «Білорусочка» м.Мінськ (Білорусія), ВК «Аеропорт» м.Київ (Україна), VC «Чорне море» м. Варна (Болгарія), ВК «Світанок» м. Київ (Україна), ВК «Ельдорадо» м. Чернівці (Україна), ВК «Портовик» м. Ізмаїл (Україна), ВК «Буковина» м. Чернівці (Україна), Збірна України (50+), ВК «Омега» м. Львів (Ураїна), Збірна України (70+). Організатор турніру: Волейбольний клуб «Омега»

На сьогоднішній день продовжує готувати команди з волейболу та брати участь у  різних турнірах. Нещодавно збірна команда  Львівського кооперативного коледжу економіки і права, перемогла у відкритому турнірі з волейболу серед дівчат вищих навчальних закладів м. Львова, присвячений «Дню гідності і Свободи», під оригінальною назвою «Львівська осінь на Клепарові», бо саме на вулиці Клепарівській розташований навчальний заклад.

Адміністрація, колектив, студенство коледжу та вихованці, пишаються  Мирославом Павловичем та його здобутками.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків 
із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *