На запрошення Регіонального представництва ІСС Ukrainе в Закарпатській області  3 квітня в Ужгороді побувала радник міністра освіти і науки України Голда Виноградська. Вона зустрілася з керівниками, педагогічними працівниками професійно-технічних навчальних закладів області, де здійснюється підготовка кваліфікованих робітників із професій легкої промисловості, а також представниками департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, НМЦ ПТО у Закарпатській області.

Пані Голда  розповіла про важливість співпраці органів державної влади, бізнесу і освіти у якісній підготовці кваліфікованих кадрів, зупинилася на ряді ініціатив, з якими виступає для залучення роботодавців до участі у розробці навчальних програм, у формуванні регіональних замовлень тощо.

Читайте також: Ветеран спорту виховує чемпіонів у львівському коледжі

Вона також зазначила, що дуже важливо сьогодні підвищувати не лише престиж навчального закладу, а в першу чергу – робітничих професій. Для цього слід використовувати як старі методи профорієнтаційної роботи, так і нові: створення відеоуроків безпосередньо на підприємствах – замовниках кадрів, короткі відеоролики про конкретну професію, її переваги і можливості працевлаштування, ширша співпраця з регіональними засобами масової інформації, організація зустрічей із цікавими людьми, започаткування соціальних проектів «Успішні люди», «Роботодавці – місцева легенда» тощо.

Зустріч видалася дуже цікавою, конструктивною. Учасники ділилися досвідом організації виробничої діяльності. Голда Виноградська пообіцяла допомогти бажаючим у просуванні цікавої продукції на ринок України та за кордон.

По завершенню зустрічі радник міністра відвідала Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ, ознайомилася з матеріально-технічною базою, спілкувалася з педагогами.

Навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *