Українці в мережі найчастіше шукають «розвІток» і «мінЕстерство» - mowa2Російська інтернет-компанія Яндекс зібрала слова, в написанні яких при використанні пошукової системи користувачі помиляються найчастіше.

За даними пошуковика, користувачі мережі найбільше роблять помилки у словах: Индекс (правильний варіант – індекс), презИнтація (презентація), відчуДження (відчуження), прислівЬя (прислів’я) і процесС (процес).

Крім того, до списку потрапили також такі запити з помилками: бороДьба (правильно боротьба), ЄкспресС (експрес), киЄвський (київський), розвІток (розвиток), віділення (відділення), розповіТь (розповідь), місяц (місяць), Сдача (здача), кінотеатЕр (кінотеатр) і мінЕстерство (міністерство).

Результати дослідження Яндекс опублікував у сервісі «Робота над помилками», створеному для того, щоб допомогти користувачам запам’ятати правильне написання складних слів.

Новий сервіс дає змогу вивчити правильний варіант написання слова і боротися з найбільш поширеними помилками. Крім того, в системі опубліковані поширені випадки неправильної постановки наголосу. Проект Яндексу працює українською і російською мовами.

За матеріалами Корреспондент.biz

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *