Нині на Волині реалізується шість міжнародних проектів у системі професійно-технічної освіти. Про це розповіла заступник голови Волинської ОДА Світлана Мишковець під час засідання Регіональної ради професійно-технічної освіти області, що відбулася днями на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Зокрема, у межах міжнародної співпраці делегації у складі представників влади та навчальних закладів Волині відвідали Естонію та Німеччину, вивчаючи досвід проведення реформ в системі підготовки кваліфікованих робітників.

«Сьогодні ми формуємо власний погляд у проведенні реформ в галузі освіти Волині, враховуючи досвід європейських партнерів», – наголосила Світлана Мишковець.

Під час роботи Ради начальник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмила Плахотна проаналізувала заходи проекту Плану розвитку професійно-технічної освіти Волинської області на 2017-2020 роки. Вона акцентувала увагу на налагодженні тісної взаємодії з бізнесом щодо участі у плануванні підготовки фахівців, модернізації матеріально-технічної бази ПТНЗ, створенні та функціонуванні навчально-практичних центрів з окремих професій.

Регіональна рада професійно-технічної освіти у Волинській області погодила План розвитку професійно-технічної освіти Волинської області на 2017-2020 роки та пропозиції щодо формування регіонального замовлення з підготовки кваліфікованих робітничих кадрів та молодших спеціалістів на 2017 рік. Документи передано на затвердження голові Волинської облдержадміністрації.

Інформує Волинська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *