Почала діяти створена обласним Науково-методичним Центром професійно-технічної освіти Школа передового досвіду “Впровадження новітніх інформаційно-комунікативних та Інтернет-технологій в навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів”. Перший її етап розгорнутий на базі Сєвєродонецького Вищого професійного училища.

Викладачі, майстри виробничого навчання, керівники навчальних закладів профтехосвіти Луганщини вивчали тему “Особливості сайто- та блогобудування”, Керівником навчання була призначена досвідчений педагог ВПУ Марина Суптеліна. Навчаючи колег, вона спирається на свій великий досвід роботи, сучасні знання, високу кваліфікацію та неординарний творчий доробок. І, звісно, на потенціал рідного училища.

Учасники Школи гідно оцінили те, що Сєвєродонецьке ВПУ має солідну комп’ютерну базу, суцільний вільний доступ до мережі Інтернет, що тут плідно використовуються власні сайт та блоги. Це дає змогу збільшити навчальні можливості, оперативно поширювати нову інформацію, розв’язувати проблеми дистанційного зв’язку з учнями.

Марина Володимирівна розповіла колегам про види сайтів та блогів, методи їх створення на тій чи іншій платформі, практику їх повсякденного ведення. Учасники школи в комп’ютерному класі ВПУ відпрацьовували практичні навички цієї роботи.

За загальною думкою, заняття пройшли на високому рівні й принесли значну користь.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *