Науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із біологічних наук зібрала у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича 54 студентів-науковців із 32 вищих навчальних закладів України.

Загалом на конкурс було подано 83 наукові роботи з 42 вищих навчальних закладів України. Кожна з них отримала оцінку рецензентів, які враховували наукову новизну, оригінальність ідей, покладених в основу дослідження, обґрунтованість висновків, якість зібраного матеріалу, складність методів дослідження, наявність публікацій за тематикою роботи. Після рецензування до участі в науково-практичній конференції було рекомендовано 63 роботи.

Члени журі оцінювали захист студентами результатів власних наукових робіт за наступними критеріями: вільне володіння матеріалом, дотримання регламенту доповіді, чіткість і повнота відповідей на запитання, якість презентації.

Переможців визначали за сумою балів, отриманих під час рецензування робіт і захисту результатів на конференції. Лідерів конкурсного змагання відзначено дипломами І ступеня. Їх отримали:

  • Тарас Савчин (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
  • Юлія Сегін ( Львівський національний університет імені Івана Франка);
  • Ольга Рудь та Юлія Мішин (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).

Призерами також стали конкурсанти Ігор Чернецький, Світлана Cтепановська з Сумського державного університету, Іван Черепашук, Марія Рекротчук з Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Юлія Михайлова з Житомирського державного університету імені Івана Франка, Світлана Cтепановська з Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Тетяна Вальчук, Олександра Бекасова та Ксенія Іванова із Запорізького національного університету, Олег Нестеренко з Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Ольга Клочкова з Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Руслана Кочерга з Національного університету харчових технологій, Андрій Клоновський та Анастасія Грущенко з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Віра Михальська з Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка.

Всі учасники конкурсу опублікували результати своїх досліджень у «Збірнику тез підсумкової науково-практичної конференції».

За інформацією прес-служби МОН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *