Днями у с. Уланів Хмільницького району Вінницької області відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення загальної школи  І-ІІІ ступенів.

У заході взяли участь перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко, депутат Вінницької обласної ради Олександр Крученюк, голова Хмільницької РДА адміністрації Євгеній Буткевич, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, представники  райдержадміністрації і районної ради, духовенство, вчителі, батьки та діти.

4(1436)

«Це дуже благодатний і радісний момент, коли відкривається щось нове, коли з’являються нові бажання, нове натхнення і можливості. Я добре пам’ятаю проблеми цієї школи, коли дітки початкових класів змушені були бігати за 700 м аби похарчуватися, а дехто взагалі не міг відвідувати школу. Але усі негаразди і проблеми нам вдалось вирішити завдяки спільній роботі депутатського корпусу, місцевої і обласної влади. Адже на відбудову цієї школи було залучено майже 7 мільйонів гривень. І сьогодні ми стоїмо перед новим приміщенням. Тепер школярі Уланівської школи будуть знаходити нових друзів, отримувати нові знання за новими партами у відремонтованому приміщенні. Бажаю всім миру, радості і добра», – відзначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Уланів є базовим навчальним закладом відповідного освітнього округу. У зв’язку із оптимізацією системи освіти району відбулося розширення зони обслуговування Уланівської школи. Тут навчаються діти із 8 навколишніх сіл. Останнім часом кількість навчальних приміщень виявилася недостатньою для організації навчально-виховного процесу. У зв’язку з цим довелося частину класів початкової ланки перевести до Уланівського дошкільного навчального закладу.

Загальна вартість робіт відповідно до договору підряду становила 6927,300 грн. Також дольова участь з бюджету району становила 732 040 грн. При проведенні реконструкції застосовано новітні технології та сучасні матеріали. Проведено заміну дерев’яних віконних блоків на металопластикові; перекрито дах; проведено реконструкцію міжповерхового перекриття заміною дерев’яного на залізобетонне; утеплено стіни та перекриття мінеральною ватою та оздоблено декоративною штукатуркою; добудовано внутрішні санвузли та виконано внутрішнє оздоблення стін; проведено внутрішні мережі опалення та водопостачання, а також зовнішні мережі водопостачання та каналізації, облаштовано підлоги; проведено внутрішнє опорядження приміщень.

За кошти районного бюджету придбано шкільні меблі для початкової школи на суму 194 915 грн. За кошти державного бюджету закуплено обладнання для кабінету фізики на суму 232 675 грн.

Повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *