5 квітня 2017 року представники циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності  Львівського кооперативного коледжу економіки і права взяли участь у засіданні методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Львівської області, що відбулось на базі природничого коледжу  Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Відкрила засідання директор природничого коледжу Марія Дзіковська, яка привітала учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризувала діяльність коледжу та побажала плідної праці.

Педагоги навчальних закладів Львівщини І – ІІ рівнів акредитації зібрались, щоб обмінятись досвідом та обговорити актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян. Були заслухані доповіді Наталії  Зозуляк  (Золочівський коледж ЛНАУ), Мирослави Томашівської  (Вишнянський коледж ЛДАУ), Світлани Царик, Оксани Клебан (Червоноградський  гірничо-економічний коледж) та інших, які поділилися досвідом роботи з колегами, підготували презентації та інші демонстраційні матеріали.

Викладачі поділилися власним досвідом проведення занять з економічних дисциплін, активно обговорювали питання якості та результативності дистанційного навчання, ознайомились з методичним забезпечення дисциплін економічного циклу, виконання курсових робіт з економічних дисциплін, зупинилися на  проблемах професійної підготовки студентів у сучасних умовах. Особливу увагу членів методичного об’єднання було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних інформаційних технологій у навчальний процес. Також учасники обговорили порядок організації та проведення у 2017/2018 навчальному році конкурсу методичних розробок серед викладачів та фахових конкурсів серед студентів. Запропонували та обговорили тематику проведення конференцій з економічних дисциплін на 2017/2018 навчальний рік.

Голова методичного об’єднання економічних дисциплін Олександра Кондратович під час виступу проаналізувала діяльність об’єднання в 2016-2017 н. р. підбила підсумки засідання  методичного об’єднання  викладачів І – ІІ рівнів акредитації нашої області  та окреслила перспективи роботи методоб’єднання на наступний навчальний рік, з урахуванням змін, що постійно відбуваються в освітній галузі. Крім того, вона наголосила на важливості таких засідань, які об’єднують для професійного спілкування викладачів економічних дисциплін.

Методичне об’єднання економічних дисциплін пройшло на  високому  рівні та в доброзичливій обстановці. Бажаємо учасникам подальших успіхів  та наснаги на освітянській ниві.

Усі учасники зібрання високо оцінили рівень проведення заходу та щиро подякували адміністрації й викладацькому складу  природничого коледжу  Львівського національного університету ім. Івана Франка за плідну співпрацю.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків 
із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *