Четвертокурсник історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Юрій Кружільний узяв участь у Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України». Його наукова робота «Мій власний план відновлення і розвитку України» (науковий керівник – доцент кафедри загальної історії Ольга Барвінок) у номінації «Прикладні дослідження на соціально-економічну тематику» була високо оцінена Національною конкурсною комісією та посіла ІІІ місце.

Уманському студентові Юрію Кружільному також запропонували долучитися до аналітичної агенції, про створення якої прийняв рішення оргкомітет конкурсу. Найімовірніше, агенція отримає назву Молодіжна аналітична агенція «НОВІ», тому цілком логічно, що основу її кадрового складу планується сформувати в першу чергу із учасників конкурсу.

Надзвичайно приємно, що молодь, яка здобуває освіту в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, – небайдужа до проблем сьогодення, активна, прагне розвивати власний творчий та науковий потенціал. Уже у найближчому майбутньому ці молоді фахівці стануть інтелектуальною елітою українського суспільства.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус” УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *