Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Житомир. У ході робочого візиту Перша леді разом із дітьми учасників АТО продовжили заповнювати сторінки дитячої «Книги Миру» та створили розділ Житомирської області в загальнонаціональному проекті. Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

За словами Марини Порошенко, усі записи до цієї «Книги» складають єдину дитячу молитву за мир і спокій в Україні. «Благання про мирне небо над головою та єдність українського народу звучать в усіх регіонах України – від чистих і щирих сердець дітей, чиї батьки захищають державний кордон», – зазначила дружина Президента.

Марина Порошенко також взяла участь у роботі тренінгу для спеціалістів психолого-медико-педагогічних консультацій, який проходить у рамках експериментального проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Звертаючись до фахівців ПМПК, дружина Глави держави зауважила, що команда реформаторів інклюзивної освіти в Україні розширюється і стає більш потужною. «Відсьогодні до нас долучилися майже 90 спеціалістів Житомирщини, які розуміють, що кожна дитина – унікальна і неповторна», – наголосила вона.

Марина Порошенко повідомила, що Житомирська область стала учасником експерименту з розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні. Дружина Президента передала голові Житомирської ОДА Ігорю Гундичу дизайн-проект Медіатеки – бібліотеки нового зразка – для шкіл з інклюзивною освітою в області.

8e130f8206d9496ddf21c49b1eadc4f4_1491576031_extra_large

Дружина Глави держави підкреслила, що цей проект є практичною моделлю для будь-якої школи України: «Медіатека – це інтерактивний простір, де окрім книжок, є комп’ютери та сучасна оргтехніка, а також зони відпочинку для дітей, де вони можуть весело і з користю провести час».

На сьогодні в Житомирській області працюють 158 інклюзивних шкіл, у яких навчається 289 учнів з особливими освітніми потребами. Однак інклюзивною освітою охоплені лише 39% «особливих» дітей регіону.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *