Днями у Сєвєродонецькому вищому професійному училищі відбулися професійні змагання майбутніх робітників, а саме другий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Луганської області за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.

На урочисте відкриття конкурсу в актовому залі ВПУ зібралися учасники, вболівальники та  педагоги. Усіх присутніх привітав заступник голови організаційного комітету, директор обласного Навчально-методичного центру профтехосвіти Володимир  Артюшенко. На честь майбутніх енергетиків лунали вірші та пісні, що їх натхненно виконали учасники художньої самодіяльності училища. Цікавою та яскравою була презентація професії електромонтера, що супроводжувалося мультимедійним екскурсом в історію. Програму прикрасило невеличке вогняне шоу.

Були представлені й “візитівки” учасників. Честь професії захищали учні профучилищ та Регіонального центру професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Вони виявили свої знання й професійні навички.

Результати теоретичних іспитів та виконання практичних завдань оцінювало журі на чолі з головним інженером комунального підприємства “Сєвєродонецькліфт” Павлом Афанасьєвим.

Перемогу здобув Дмитро Котов з Сєвєродонецького ВПУ. Хлопець вважає, що здобувши професію електромонтера, робота завжди буде з цікавою. “Ця професія вимагає багато знань, добре міркувати, бути відповідальним“, – наголошує Дмитро. “Наш майстер виробничого навчання Ірина Анатоліївна Мухамедшинавідмінник профтехосвіти України. З таким наставником  не можливо не стати  фахівцем. Велику користь отримав від практики на виробництві. Освоївши ази у майстерні училища, ми попрацювали в Сєвєродонецькому об’єднанні «Азот», розібралися там з електродвигунами. А ще я пройшов «практику» у себе вдома в селищі Борівське – оновив електропроводку. Вона стала надійніше та безпечніше. Мама дуже задоволена. Та мені й самому приємно”, – розповідає він.

article_482_3

Незабаром, як сповістила заступник директора ВПУ Віолетта  Волошина, Дмитрові належить представляти Луганську область на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу.  Нині юнак із завзяттям готується.

Семен Перцовський, секретар Луганської регіональної організації НСЖУ