Днями  у Житомирському національному агроекологічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Учасники олімпіади мали змогу перевірити свої знання, а  також  отримати додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з обраного предмету  і  знижки на оплату за навчання, відвідати навчальні корпуси і лабораторії, Ботанічний сад, приєднатися до наукового пікніка  та екскурсії на ферму, побувати в музеях університету та у клініці ветеринарної медицини,  познайомитися з вихованцями гуртка кінологів і приєднатися до майстер-класів тощо.

Попередньо абітурієнти мали зареєструватися і пройти дистанційно І тур олімпіади, виконавши успішно конкурсне завдання,  а після цього  – отримали запрошення на ІІ тур до ЖНАЕУ.

Майбутні вступники із різних куточків Житомирської області проходили тестування з історії України, біології, математики, географії. Ці предмети вони могли обрати завчасно відповідно до представлених спеціальностей у Житомирському агроуніверситеті. Наразі на 8 факультетах ЖНАЕУ  є 21 спеціальність.

Захід проходив у форматі Дня відкритих дверей, тож школярі після виконання завдань олімпіади, могли більш детально дізнатися про факультети та спеціальності, які їх зацікавили, поспілкуватися із деканами та викладачами.

Мета проведення Олімпіади – виявлення та розвиток обдарованих вступників, ознайомлення їх зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в університеті на освітньому ступені «бакалавр», зацікавлення у поглибленому вивченні предметів, що є профільними для вступу до ЖНАЕУ, нарахування додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з предмету Олімпіади при вступі до ЖНАЕУ та одержання знижок в оплаті за навчання.

Зазначимо, що у Житомирському національному агроекологічному університеті навчається більше 5 тисяч студентів, 500 з яких щорічно мають можливість проходити стажування за кордоном. До того ж, університет активно співпрацює з вітчизняними підприємствами та компаніями, де  студенти проходять  практику і мають можливість подальшого  працевлаштування.

 Інформує прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *