У Кропивницькому депутати внесли зміни до бюджету та виділили два мільйони гривень на виплату зарплат і стипендій у професійно-технічних навчальних закладах.

Нагадаємо, що  7 квітня, на площу перед міською радою Кропивницького, прийшли студенти і викладачі ПТНЗ і вимагали забезпечити виплату заробітної плати та стипендій.

«У нас дуже гостро постало питання по заборгованості по стипендіям. Учні з січня місця не отримають виплат. Це 400 грн. на місяць для кожного. Для вас ця сума не має значення, але для більшості учнів це єдине джерело фінансування. Це не пусті слова, щоб вас розчулити. Багато з дітей покинули навчання у 9 класі, щоб отримувати стипендію у ПТУ. І як психолог вам хочу додати – голодні люди це злі люди. І зверніть увагу на що ви підштовхуєте молодь своїм бездіянням. Наслідки можуть бути жахливими», – звернулася до депутатів голова студентського профкому ПТУ №2 Евгенія Корда.

2299-368x264-2

Пізніше міський голова Кропивницького Андрій Райкович повідомив, що з міського бюджету було виділено 810,168 тисяч гривень на виплату стипендії студентам ПТНЗ.

Загалом виділені два мільйони гривень підуть на зарплату працівникам ПТНЗ і забезпечення харчуванням учнів.

На фінансуванні у місцевої влади 6 професійно-технічних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *