Днями у Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2017» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

У ході виставок протягом трьох днів були представлені більше 50 навчальних  закладів з різних країн світу та провідні українські вищі, серед яких і Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

01

 

УДПУ імені Павла Тичини представив для відвідувачів широкий спектр інформації. Старшокласники та їх батьки могли отримати індивідуальні консультації біля виставкового стенду вишу. Відвідувачі, особливо представники інших вищих навчальних закладів мали змогу поспілкуватися з представниками університету щодо обміну досвідом.

За результатами рейтингового виставкового конкурсу УДПУ ще раз підтвердив своє почесне звання «Лідер вищої освіти України» та здобув Гран-прі у двох номінаціях – «Підготовка випускників загальноосвітніх навчальних закладів до навчання у вищому навчальному закладі» та «Кращий дизайн виставкового стенду та реклами досягнень навчального закладу».

2

Нагороди ректору університету, професору Олександру Безлюдному вручив заступник директора Інституту модернізації та змісту освіти, професор Казимір Левківський.

Повідомляє прес-центр УДПУ імені П.Тичини