Діяльність сучасного навчального закладу – це, передусім, участь у конкурсах проектів на актуальну для розвитку молоді тематику. Саме таким став проект «Школа екологічної свідомості» ініціативної групи Науково-дослідної лабораторії «Соціальні ініціативи» кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва.

Даний проект став одним з переможців конкурсного відбору проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів, що проводився Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації з метою формування плану й обсягів фінансування на 2017 рік з питань становлення та розвитку молоді.

DSC_0213

Учасниками навчального семінару «Екологія регіону – відповідальність кожного», який відбувся 10 квітня, стали студенти університету, знані науковці у галузі екології, представники місцевих органів влади та сфери екологічного підприємництва, органів Державної фіскальної служби України.

DSC_0244

Різноплановий огляд екологічної сфери регіону та інструментів впливу на неї дозволив слухачам сформувати цілісну картину сучасної екологічної ситуації та чітко усвідомити, що кожна велика справа починається з малого, а збереження навколишнього середовища – особиста справа кожного.

 За матеріалами прес-центру Уманського НУС