Нещодавно на базі ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» відбулася зустріч керівництва навчального закладу, представників Ужгородського національного університету, Кошицького технічного університету (Словаччина) і Національної науково-технологічної асоціації України.

Обговорювалося   започаткування  пілотного  проекту  зі створення Міжнародного інноваційного інтерактивного центру професійно-технічної освіти. Його діяльність буде спрямована на організацію і координацію науково-технологічної та інноваційно-інвестиційної кооперації науково-освітніх закладів національних та регіональних інститутів, інноваційний розвиток малих і середніх підприємств України, Словаччини та інших країн Європейського Союзу. Для досягнення спільної мети сторони мають намір брати участь у міжнародних грантових програмах та проектах міжнародної технічної допомоги, в тому числі й в галузі ПТО.

Mignarodnyj_IIC_PTO_2

Така  співпраця  передбачає  взаємний  трансфер  сучасних  виробничих технології, які базуються на наукових розробках, містять новітні підходи до розвитку підприємництва, враховують сьогочасні екологічні й безпекові вимоги, та сприятиме розвитку професійно-технічної освіти в Україні.

За інформацією Навчально-методичного центру ПТО у Закарпатській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *