У Запорізькому національному університеті  обговорили проблеми магнетизму та наноматеріалів за участі професора Університету дю Мен (Франція) Ніріна Рандріанантоандро.

Також він прочитав на цю тему лекцію для студентів вишу. За його словами, наномагнетизм – новітній напрям досліджень, який який успішно розвивають французькі фізики. Оскільки наноматеріали та нанокомпозити використовують у найрізноманітніших галузях: для створення побутових приладів – смартфонів, плеєрів, різноманітних трансформаторів, у медицині, біології, геології тощо.

Із ректором ЗНУ Миколою Фроловим гість обговоривпитання подальшої співпраці, зокрема, щодо підготовки подвійного магістерського диплома з фізики та умов проходження стажувань і навчання в межах програми академічної мобільності «ERASMUS+».

Професор Рандріанантоандро відзначив, що їхній виш пишається співпрацею із ЗНУ, а особисто в його лабораторії навчається три студентки із Запоріжжя: дві з них є аспірантками та пишуть дисертації, а третя –  магістрантка.

У межах  робочого візиту пан Нірін Рандріанантоандро також зустрівся зі слухачами Французького лінгвістичного центру-учасниками програми «ЗНУ – дю Мен» і був гостем на відкритті Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Французька мова та література».

За інформацією прес-служби ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *