Напередодні  Всесвітнього дня авіації та космонавтики в авіаційно-космічному центрі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася урочиста лінійка, на якій було підбито підсумки річних змагань вихованців гуртків радіозв`язку, початкового технічного моделювання, льотно-штурманського, парашутного та авіамодельного гуртків.

Переможці отримали дипломи й медалі. Честь винести прапор АКЦ КПДЮ цього року випала юним парашутистам, які незабаром здійснять свій перший стрибок.

Серед гостей свята були представники аерокосмічної галузі України, випускники АКЦ, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», зокрема, гуртка  «Колорит», керівник  Мачула Світлана Сергіївна. В подарунок друзям діти привезли виставку власноруч зроблених вітражів на космічну тематику.

На святі не було байдужих: батьки раділи успіхам дітей, педагоги пишалися гуртківцями, а вихованці АКЦ були налаштовані на нові здобутки й перемоги. Днями вихованці гуртка «Юні льотчики-штурмани» продемонстрували власну майстерність під час польотів на авіаційних тренажерах, і вже готуються до змагань, які відбудуться в травні. Наголосимо, що гуртківці та їх керівники впродовж року брали активну участь у міжнародних, всеукраїнських та міських змаганнях зі своїх напрямків і отримували достойні нагороди.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *