У Всесвітній день космонавтики, 12 квітня, у Навчально-виховному комплексі «Ковалівська гімназія» Васильківського району, що на Київщині відбулося засідання Клубу любителів астрономії.

До роботи круглого столу були залучені учні старших класів закладу та вихованці гуртка «Юний астроном» Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Любителі астрономії активно обговорювали питання розвитку  космічної галузі, що  стала однією з ключових галузей національної економіки, різних проектів НАСА та Європейського Союзу, внеску українських вчених, винахідників та космонавтів в освоєнні Всесвіту, біологічних досліджень в космосі, до яких був залучений і  перший космонавт України ? Леонід Каденюк.  Виступи дітей супроводжувались цікавими мультимедійними презентаціями.

На завершення заходу  вихованець гуртка «Юний астроном» Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Нощенко Назар продемонстрував свій авторський документальний фільм «Рослини в космосі».

За інформацією департаменту освіти і науки КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *