З метою відродження, збереження українських народних традицій на Закарпатті відбувся ІІІ фестиваль-конкурс „Воскресни, писанко!”, у якому взяли участь 21 адміністративно-територіальна одиниця області, 17 навчальних закладів обласного підпорядкування системи освіти та 16 професійно-технічних навчальних закладів.

Pusanka_peremogci2

По периметру головної площі області розташувалися 54 великодні дерева, оздоблені писанками, виконаними учасниками конкурсу в різних техніках: традиційна писанка розтопленим воском (батикова техніка), ,,Дряпанка”, ,,Мальованка”, ,,Зернівка”, писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена у техніці квілінг, писанка, виготовлена з глини.

Pusanka_peremogci1

Цікавими були і майстер-класи з писанкарства, які демонстрували як педагоги, так і учні. Усі охочі моглиі спробувати себе у різних техніках розпису чи декорування великоднього яйця.

Pusanka_peremogci3

За проявлений творчий підхід, уміння створити особливий художньо-естетичний образ, оригінальність композиції, розмаїття і вишуканість представлених робіт серед професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Писанка» Почесними грамотами департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА та грошовою нагородою відзначені:

1 місце – Перечинський професійний ліцей (директор Келемен М.Ю.)

2 місце – Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ (директор Гондорчин Л.П.)

3 місце – Берегівський професійний ліцей сфери послуг (директор Тороній В.Е.).

Вітаємо переможців!

Інформує Навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області