12-14 квітня 2017 року відбувся заключний 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (АКІТ–2017).

Участь у цьому змаганні взяли найкращі бакалаври та магістри, переможці відбіркових Олімпіад на базі 22-ох вищих навчальних закладів України, які навчаються за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та суміжними спеціальностями. Всього до Вінниці приїхали 72 учасники зі своїми керівниками та наставниками.

Факультет комп’ютерних систем і автоматики Вінницького національного технічного університету проводить майже щороку олімпіади такого рівня, започаткувавши цю традицію у 2000 році. Протягом цього часу найкращі студенти України приїжджають до Вінниці, щоб виявити найсильнішого у знаннях з теорії автоматичного управління, теорії систем та системного аналізу, методів і засобів проектування та експлуатації автоматизованих комп’ютерно-інтегрованих систем, технологій програмування та чисельних методів, мікропроцесорних пристроїв та систем, основ метрології, методів вимірювання та контролю. Майбутні фахівці також виконують складні практичні завдання, вирішення яких потребує умінь програмувати мікропроцесори та мікроконтролери, розробляти системи автоматизації з використанням SCADA.

Конкурсні завдання розроблялися фахівцями з різних ВНЗ країни, які і увійшли до складу журі олімпіади. Приклади тестових та практичних завдань можна переглянути на сайті олімпіади АКІТ-2017.

58f09232d1469

У категорії «бакалаври» переможцями Олімпіади стали:

1 місце – Тарасов Максим  (Одеська національна академія харчових технологій)

2 місце – Девицька Валерія (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут») та Доля Данило (Приазовський державний технічний університет)

3 місце – Волкова Марія (Харківський національний університет радіоелектроніки) та Ляшенко Максим (Національний університет харчових технологій)

У категорії «магістри» переможцями стали:

1 місце – Ткачук Іванна (Національний університет «Львівська політехніка»).

2 місце – Волощук Марія (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»).

3 місце – Пилипенко Олена (Національний університет біоресурсів і природокористування України).

У командній першості визначені переможцями Одеська національна академія харчових технологій та Приазовський державний технічний університет.

Переможці та призери Олімпіади за сприяння спонсорів (фірма Brain, що представляє торгові марки BRAIN Computers та Vinga, підприємство LLC «Corevalue», ТОВ «ДЕЛЬФИ», компанія Ріо-Трейд) були нагороджені цінними подарунками.

58f0924a0378d

Учасники Олімпіади мали можливість відвідати музей-садибу всесвітньо відомого хірурга М.І. Пирогова та його склеп, помилуватися красою весняної Вінниці під час автобусної та пішої екскурсій  містом.

Інформує оргкомітет Всеукраїнської студентської олімпіади 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *