Нещодавно  Київський молодіжний центр в рамках проекту «ПроПрофесії» влаштував форум «ПроПрофесії Вікенд». Захід об’єднав школярів 8-11 класів та професіоналів певної галузі.

Метою проведення форуму стало знайомство школярів зі специфікою різних професій та допомога у здобутті практичних навичок. Так, учасники відвідували інтерактивні лекції за участю таких професіоналів: Олексій Малицький – засновник бренду Sammy Icon; Евеліна Хмелевська – маркетинг-директор агентства Marketing Bar; Юрій Марченко – засновник онлайн-видання «Платформа»; Дарія Лосєва і Руслана Шадріна – засновники проекту MyHelix; Марина Погоріла – провідний дизайнер студії Fashion Interior.

15

Одночасно з лекціями відбувались майстер-класи на відповідну тематику. Наприклад, ГО «Світ молоді» допоміг дітям створити бізнес-плани. До речі, авторів найкращіх ідей компанія «Міrtа» нагородила подарунками. КНУТД навчав школярів фото- і відеопроектуванню. Проект Ulizza i ProDJ school допомогли освоїти музичні інструменти та створювати музичні треки. Майстер-класи з робототехніки провели IntRobots i RoboHouse. Streamline навчала дітей комп’ютерної анімації та розробки ігор. Київський палац дітей та юнацтва провів майстер-класи з керування квадрокоптером, прогамування і журналістики. Діти також могли протестувати рівень володіння англійською мовою завдяки школі «Ближе к месте с английским». І це ще не все: майстер-клас з дизайну та архітектури, Інтернету речей від Fractal Tools, з макіяжу і плетіння кіс від ModelsCamp, наукове шоу від «Експериментаніум».

Благодійний фонд «Благомай» запросив на захід дітей з дитячих будинків Києва. Підлітки, які не мають батьківської опіки особливо потребують менторської підтримки професіоналів. Саме таку надали представники компанії BusinessSharks. Крім того, БФ «Благомай» влаштував на форумі благодійну акцію зі збору коштів для дітей із дитячих будинків. Один з її учасників виграв електронний планшет Niomi.

13

 

Пригощала улюбленими напоями гостей форуму «ПроПрофесії Вікенд» компанія «Кока-кола Беверіджз Україна Лімітед». Найчарівнішою ведучою нашого недільного заходу стала Міла Єремєєва – обличяя телеканалу «М1».

Київський молодіжний центр уже втретє організував форум для школярів в рамках профорієнтаційного проекту «ПроПрофесії». Мета заходів – ознайомити підлітків зі станом ринку праці, допомогти здобувати практичні навички. Днями Київський молодіжний центр влаштує триденний профорієнтаційний інтенсив для школярів із зони АТО. Детальніше на сайті установи: kyc.org.ua/#blog

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *