За ініціативи та організаторської підтримки студентської соціально-психологічної служби факультету соціальної та психологічної освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся ІV міський молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!».

Його учасниками стали учні уманських шкіл № 3, 9, 10, 11, 14, вихованці НВК №24 та Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації м. Умань.

Цьогорічний фестиваль, приурочений Всесвітньому дню психолога та Всесвітньому дню здоров’я, продемонстрував, наскільки креативним і творчим є підхід учнівської молоді до вирішення актуальних проблем нашого суспільства. Головною тематикою виступів соціально-психологічних театрів стали популяризація та пропаганда здорового способу життя, формування моделей безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, відображення духовних цінностей народу в поєднанні із сучасними молодіжними напрямками.

DSC_0254

Всі учасники фестивалю одержали дипломи переможців та відзнаки у різних номінаціях, які вручили начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко та декан факультету соціальної та психологічної освіти Оксана Кравченко, а також подарункові сертифікати від спонсорів – розважально-спортивного комплексу «Амарант», кав’ярні «FoodBox» та ресторану швидкого харчування «Крила».

DSC_0220

 

 Інформує прес-служба УДПУ імені Павла Тичини 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *