Учні та педагогічні працівники Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище» серцем сприйняли звернення до всіх луганчан голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія  Гарбуза із гаслом «Луганщина у нас одна».

Особливо зворушливо сприйняли слова очільника області учні ВПУ, яких  обставини зробили вимушеними переселенцями. В училищі вони знайшли добрих наставників та друзів, долучилися до загальних справ. Приміром, луганчанка Ганна Пастушок очолила створений у ВПУ Євроклуб «Шлях до мрії», який втілює проект «Схід та Захід разом!».

ukQxdiL6HNE

Ми раді будемо залучити до його діяльності ровесників наших учнів з усіх куточків Луганщини, бо така робота переконливо свідчить про те, що Луганщина, східна брама України,невід’ємна частина нашої рідної великої Батьківщини, – каже Ганна.

Євроклубовці знайомляться з усіма областями України, проводять відеомости зі спорідненими навчальними закладами. До одного з них – Львівського – вже відбувся чудовий, незабутній візит.

17634459_958152297655112_6980975622190252573_n

На базі нашого училища, періодично проводяться конкурси професійної майстерності майбутніх робітників всієї Луганщини, – розповідає директор ВПУ, депутат міськради, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрій Кузьмінов. – Коли для цього будуть умови, можемо розширити їх масштаби. Це буде ще одним кроком до взаєморозуміння, миру. А вмілі руки молоді будуть у великій нагоді при відбудові мирної, єдиної, української Луганщини.

Про це свідчать й успіхи  учнів в обласних конкурсах професійної майстерності, переможці яких представляють Луганщину на Всеукраїнських змаганнях, перемоги у творчих конкурсах, спортивних турнірах.

dsc_0441

Учні ВПУ  вирішили внести свій вклад в благоустрій скверу імені Миколи Гоголя, що як раз у середині ниньошнього адмііністративного центру Луганщини Сєвєродоннцька,  взяли  його левову частину  під опіку. Разом з педагогічними працівниками  у вільний час доглядають за деревами, зараз висаджують нові, ремонтують та фарбують малі архітектуурні форми. Незабаром прикрасять свій куточок виготовленим власноруч Лелекою – символом миру та кращого майбутнього.

Лелека несе надію усім родинам, дітям. Саме їм в першу чергу адресоване звернення «Луганщина у нас одна». Отже, кажуть в училищі, будемо допомагати нашому лелеці, один одному у втіленні такої надії

 Семен Перцовський, журналіст

Один коментар до “Колектив Сєвєродонецького ВПУ взявся за благоустрій скверу, бо мріють, щоб скоріше настав мир”
  1. З 3 по 7 квітня 2017 року у ВПУ №25 був проведений предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *