Сонячний Великдень відбувся у столичному Центрі технічної та художньо-естетичної  творчості для дітей та юнацтва «Зміна». Напередодні одного з найбільших християнських свят організатори та партнери заходу влаштували для дітей справжній калейдоскоп подій.

Серед гостей свята, вже традиційно, були присутні  дітки з особливими потребами. Спілкування з однолітками та творчість суттєво допомагає їм відчути себе щасливими. Керівництво центру «Зміна» всіляко сприяє їхній адаптації, адже девіз закладу –  «Дитинство без меж!». Реалізувати цей задум допомагає Національна асамблея людей з інвалідністю України. В цій організації знають, як зробити дитину з особливими потребами щасливою.

Для зручного доступу до знань та творчості у закладі встановлено пандус, а сходи на другий поверх допомагають долати волонтери «Мальтійської служби».

На великоднє свято завітала громадська діячка  Марина Кінах, яка постійно організовує акції на підтримку дитячої творчості і вперше долучилась до мистецького проекту цього позашкільного навчального закладу.

Під час концертної програми діти демонстрували свої таланти та досягнення, адже співати та танцювати у «Зміні» навчають справжні професіонали. Родзинкою свята став показ дитячого одягу від партнерів закладу компанії Nobilitas.

Після концерту малеча із задоволення занурилась у творчість. Різноманітні майстер-класи дали можливість навчитись новому та проявити свої таланти. Організаторам свята вдалося познайомити дітей з різними великодніми традиціями, як з європейськими так і рідними українськими.  За словами організаторів головна мета акції – можливість спілкування дітей з особливими потребами з їхніми однолітками.

мис

Окрім власноруч виготовлених великодніх сувенірів діти отримали величезний заряд позитиву, а навички здобуті під час майстер-класів надихатимуть малечу на нові творчі досягнення.

мва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *