У Львівському кооперативному коледжі економіки і права навчальна практика є невід’ємною складовою навчального процесу  та обов’язковим компонентом освітньо– професійної програми для здобуття відповідного кваліфікаційного рівня і має велике значення для підготовки конкурентоспроможних фахівців для організацій, установ та підприємств різних форм власності.

Метою навчальної практики є ознайомлення студентів зі специфікою майбутньої спеціальності, отримання первинних професійних умінь і навичок із загально – професійних та спеціальних дисциплін.

Тривалість практики на спеціальності «Правознавство» у виші, становить 6 тижнів і за даний період часу студенти повинні закріпити та розширити знання зі спеціальних дисциплін (з 6 галузей права), оволодіти практичними вміннями та навичками майбутнього юриста.

Одним із шляхів підвищення ефективності навчальної практики, є залучення практикуючих юристів, які могли б моделювати складні спірні ситуації та розмежувати особливості процесуальних дій, що використовуються контексті майбутньої професійної діяльності .

Для цього керівниками практики – викладачами циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Наталею Загорбенською та Тетяною Шарун,  спільно з науково–практичним гуртком «Феміда», було організовано для студентів  спеціальності «Правознавство»  зустріч з практикуючим адвокатом Назаром Бобикайло. Студенти мали можливість з перших вуст дізнатися про особливості та специфіку  роботи адвоката, про наявні проблеми у сфері судочинства та правоохоронних органів, які існують нині.

Зустріч відбулася у дружній, невимушеній атмосфері. Назар Бобикайло ознайомив студентів з особливостями професії, процедурою набуття статусу адвоката та його сферою діяльності, а також сучасними тенденціями розвитку української адвокатури.

Під час виступу Назар Бобикайло зосередив особливу увагу про виконання свого професійного обов’язку та правилах адвокатської етики і безпеки. Неодноразово адвокат  посилався на приклади з власної юридичної практики та наголошував на важливості знання  та норм законодавства, про найважливішу та найпотрібнішу дисципліну під час навчання. Він також зазначив, що теорія права та держави є основою розуміння правової системи країни, а також закликав студентів не обмежуватись лише знаннями, які одержують у коледжі, а й працювати самостійно, а навчальний заклад, має дати студенту  – вміння критично мислити і робити власні висновки.

IMG_20170411_104858

Майбутні фахівці активно ставили запитання та отримали потрібні практичні знання від досвідченого юриста–практика.

Як зазначили, Наталя Загорбенська та Тетяна Шарун, що подібні заходи, під час проведення  навчальної практики є досить важливі для юристів-початківців, адже це допоможе в майбутньому, обрати ту галузь права, у якій вони бачать себе.

Студенти вдячні організаторам зустрічі та  п. Назарію Бобикайло за можливість в отриманні неоціненного досвіду, а викладачі сподіваються, що здобуті під час спілкування знання стануть у нагоді молодим фахівцям.

На завершення, Назар Бобикайло запросив охочих приходити на судові засідання, для отримання досвіду, щоб потім найактивніших студентів працевлаштувати та побажав  майбунім правникам, завжди залишатися людьми, незважаючи на високі посади чи ранги, бути вірним законові, служити людині і справедливості та пам’ятати, що від їхнього рішення залежить доля людини.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків
із громадськістю Львівського кооперативного
коледжу економіки і права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *