На острові, розміщеному на річці Чайка, можливо, зведуть потужний спорткомплекс. У Херсоні прийнято рішення про будівництво Олімпійського центру з підготовки спортсменів з водних видів спорту на території Херсонської міської ради. Про це повідомив заступник голови Державної служби молоді та спорту України Вадим Сисюк, який наприкінці минулого тижня відвідав Херсонщину.

Разом з керівництвом краю заступник голови Держмолодьспорту, щоб визначити місце розташування нового спортивного об’єкта, побував на території острова на річці Чайка, розміщеного напроти Цюрюпінської набережної.
“Більше половини території острова – 25 га – вирішено виділити для будівництва центру з підготовки спортсменів з водних видів спорту. Нині прийнято рішення провести геодезичні роботи щодо можливості розміщення спортивної бази на острові на річці Чайка. Після успішного завершення геодезичних робіт набуває чинності комплексний план робіт з оформлення документації та початку підготовчого етапу будівництва”, – повідомив Вадим Сисюк після виїзної наради у Херсоні з  участю керівництва області та головного архітектора Херсона. Він додав, що острів має площу близько 46 га  і нині зовсім неосвоєний, дуже мальовничий.

“Разом зі спеціалістами-будівельниками, спортивними фахівцями ми дійшли думки, що для центру це буде оптимальне місце, він буде зручний для тренувань і підготовки спортсменів-плавців, веслувальників тощо. Центр буде багатофункціональним і відповідатиме всім сучасним світовим стандартам”, – зазначив заступник голови Держмолодьспорту.

За матеріалами Держмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу