У квітні у місті Хмельницькому відбувся чемпіонат України серед юніорів та Кубок України серед дорослих з гирьового спорту.

Оксана Панькевич –  студентка фінансово-гуманітарного факультету Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди  брала участь у цих змагання.

У ваговій категорії до 58 кг, вагою гирі 24 кг Оксана стала чемпіонкою України серед юніорів та переможницею Кубку України серед дорослих, виконавши результат 67 підйомів (КМС) за 6 хв.

Я вже рік входжу до складу національної збірної Союзу гирьового спорту України і змагання для мене – це довести в першу чергу собі, що я не помилилась тоді, коли почала займатись саме цих видом спорту. Ці змагання для мене були дуже важливими і ваговими, адже сумлінно працювала над результатом – розповідає спортсменка.

– Багато хто запитує: Чому саме цей вид спорту, адже інші види спорту більш притаманні дівчатам?  Як на мене, не потрібно шукати легких шляхів щоб здобути перемогу, а потрібно працювати і йти до своєю мрії. Важко про щось думати, коли суперник «дихає тобі в спину», але саме тоді,  і потрібно проявити свій характер, силу волі та витривалість, – наголошує Оксана.

kEpysQfBQjg

Дівчині вдалося у цій нелегкій боротьбі, серед 15 учасниць у своїй ваговій категорії, стати чемпіонкою України і вибороти можливість представляти Україну на Чемпіонаті Європи.

Тренує спортсменку майстер спорту України –  Квіквініа Полміра Мірабович, який дає настанови та ділиться спортивним досвідом.

YGutf3fTkeI

Нині  студентка готується до Чемпіонату Європи, який відбудеться 10-16 травня в м.Даугавпілс (Латвія). Тож побажаємо юній спортсменці нових перемог і високих досягнень!

6CHe6X4JZns

Оксана Панькевич, студентка Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *