Понад 230 школярів взяли участь у 45-му відкритому Чемпіонаті Волині зі спортивного орієнтування, який відбувся 19-21 квітня 2017 року в смт. Маневичі, організований обласним Центром туризму, спорту та екскурсій, за сприяння управління освіти і науки облдержадміністрації, відділу освіти Маневицької райдержадміністрації та районного Центру творчості дітей та юнацтва.

На урочистому відкритті юних спортсменів та тренерів привітали голова Маневицької РДА Андрій Линдюк, начальник організаційного відділу районної ради Віктор Турик, начальник відділу освіти Маневицької РДА Валентина Книш, селищний голова Олександр Гаврилюк.   У своїх виступах представники влади району щиро вітали  найкращих спортсменів, які змагатимуться за першість свого міста чи району. Сьогодні всі діти вправно орієнтуються в мережі Інтернет, але надзвичайно важливо вміти орієнтуватися на місцевості. Під час таких змагань, які щорічно відбуваються на різних територіях, діти мають можливість не лише пізнавати свій край, а й вдосконалювати свою майстерність на новій місцевості.

S2970118

«Спортивне орієнтування є досить популярним видом спорту серед школярів області. З приємністю відзначаю, що цього року на Чемпіонаті України команда волинян посіла ІІ місце. Це показник, який говорить про рівень розвитку даного виду в нашій області», – зазначив директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій  Леонід Толстіхін.

Після урочистостей спортсмени розпочали триденну боротьбу за першість в особисто-командних змаганнях у 6 вікових групах. До змагань спеціалістами обласного центру туризму було підготовлено нові спортивні карти. Цікаві та насичені дистанції, сплановані організаторами змагань, давали можливість спортсменам проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості. Згідно програми змагань, у перший день спортсмени долали спринтерську дистанцію у парковій місцевості, другого дня змагались на подовженій дистанції в лісовому масиві поблизу Маневич на досить складному рельєфі, а в третій день демонстрували свої вміння і навички в естафеті.

Електронна система відмітки, яка застосовувалась на змаганнях, дозволяла учасникам відразу побачити свій результат та рейтинг у групі, а також характеристику руху по дистанції.

S2940025

За підсумками виступів спортсменів на різних дистанціях у загальному заліку переможний кубок Чемпіонату області зі спортивного орієнтування дістався команді Камінь-Каширського району, друге місце посіли  школярі Старовижівського району, а замкнули трійку лідерів орієнтувальники міста Луцька.  Переможцями в окремі дні були команди міста Ковеля, Луцького та Маневицького районів. Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені дипломами Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій та медалями, а команди – переможці в загальному заліку отримали грамоти управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та кубки.

Змагання відбулись на високому організаційному рівні завдяки сприянню органів місцевої влади, а також гостинному прийому Маневицької загальноосвітньої школи № 2 – гімназії імені А.Бринського, на базі якої розміщувались учасники змагань. Всі три дні дітям сприяла і хороша сонячна погода, яка дала можливість не лише змагатись, а й добре відпочити на природі.

Інформує прес-служба ЦТСЕ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *