Днями у м. Дніпрі відбувся фінал конкурсу стартапів Vernadsky challenge. Команда проекту інтерактивних кубиків для дітей «Cubomania», в складі якої були викладачі та студенти  Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, виборола I місце українського конкурсу стартапів.

«Cubomania» – це  інтерактивні освітні і розважальні кубики, які допомагають формувати особистість дитини, навчати її соціальним взаємовідносинам.

II місце посіла команда проекту «Cardiomo Family», який дозволяє відстежувати роботу серця та виявляти приховані захворювання.

III місце – американський проект із засновником-українцем «CloviFi» – він через Wi-Fi дозволяє слухати звук із телевізора, передаючи його безпосередньо окремій людині, не заважаючи іншим.

Переможці отримали грошові винагороди для подальшого розвитку проектів.

Нагадаємо, що конкурс Vernadsky challenge вже втретє проводиться в Україні. Цього року до складу журі увійшов також фахівець з інженерії та ведучий шоу «Руйнівники міфів»  Джеймі Гайнеман.

Довідково. Руйнівники міфів (англ. MythBusters) —  американська науково-популярна телепередача на каналі DiscoveryChanne. Передачу ведуть фахівці із спецефектів Джеймі Гайнеман і Адам Севідж, що використовують свої навички і досвід для експериментальної перевірки різних байок, чуток, міських легенд і інших породжень популярної культури Вони проводять небезпечні досліди і встановлюють непередбачені, часом сенсаційні результати.

За інформацією прес-служби ЧНУ ім. Петра Могили 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *