Днями викладачі циклової комісії підприємництва та комерційної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права Марія Ільків та Руслана Погорілець під час  проходження навчальної практики організували екскурсію студентам ІІ курсу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» до гіпермаркету «Рукавичка».

Головною метою проведення екскурсії було ознайомити студентів з сучасними видами обладнання підприємств торгівлі.

Під час візиту керівник гіпермаркету «Рукавичка» Ірина Зелена, випускниця коледжу, ознайомила студентів з роботою мережі, кожного відділу  та особливостями планування торговельного залу,  розповіла студентам про історію створення та розвиток підприємства, діяльність його на сучасному етапі й подальші перспективи, кар’єрні можливості компанії, реальні умови роботи.

Під час проведення екскурсії викладачів ознайомили з політикою та напрямами роботи гіпермаркету, роботи з персоналом, методами та специфікою приймання товарів тощо.

Значну увагу було приділено  сучасним видам не механічного обладнання, засобів вимірювальної техніки, холодильного обладнанням, реєстраторів розрахункових операцій, підйомно-транспортного обладнанням, особливостями експлуатації окремих видів обладнання.

Студентів особливо зацікавила  робота відділу сканування товарів та розрахунків. Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитись з товарним профілем гіпермаркету, зоною діяльності, контингентом споживачів, плануванням торговельних приміщень, організаційною структурою та  особливостями роботи мережі.

Багатьох студентів зацікавила специфіка маркетингової діяльності в, зокрема підходи  управління асортиментом товарів, формуванням цін  та знижок на продукцію, розробленням промозаходів.

Співпраця циклової комісії підприємництва та комерційної діяльності (голова циклової комісії – Лідія Марчишин) Львіського кооперативного коледжу економіки і права з мережею гіпермаркетів «Рукавичка» сприяє  підготовці молодих висококваліфікованих кадрів для торговельної галузі, залученню фахівців до розроблення нормативно-правової бази, що регулює розвиток сфер торгівлі, послуг, організації спільних досліджень з вирішення актуальних проблем у галузі торговельного підприємництва, інформаційному обміну, підвищенню кваліфікації, стажуванню фахівців, а також організації та  забезпеченню проходження практики студентів.

GKdFl6hhB1g

 

Проведення таких екскурсій допомагають студентам краще засвоїти матеріал отриманий на лекціях, а також сприяють кращій підготовці майбутніх спеціалістів. Подібні заходи сприяють появі у студентів більш чіткого уявлення про себе, свої здібності та майбутню професію, що, в свою чергу, надає їм можливість краще зорієнтуватися при виборі напряму трудової діяльності та плануванні професійної кар`єри,” – зауважила Марія Михайлівна.

Студенти вдячні організаторам за надану можливість краще зрозуміти  специфіку своєї спеціальності. Після екскурсії у кожного залишились неповторні враження, з’явилися додаткові знання та гордість за свою спеціальність.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків
із громадськістю Львівського кооперативного
коледжу економіки і права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *