Дуже успішно і насичено в столичній  школі № 9 продовжується декада природничої кафедри. І вже традиційно, напередодні Дня Землі, 21 квітня, в школі було проведено  День інтеграції «Екологія природи через екологію душі». У цей день усі уроки та виховні заходи були присвячені темі збереження природи, а  для учнів старших класів були проведені екологічні уроки на пришкільній території.

18034313_1841960916065975_7052420694724688018_n

Учні 8-9 класів підготували інформаційні виступи «Енергозбереження і екологія оселі» під керівництвом вчителя фізики Н. Чаркіної.  Усі учні взяли участь у загальношкільній акції «Одягни зелене – врятуй Планету».

На завершення Дня інтеграції відбулася велика шкільна толока, де кожний клас прибрав і  прикрасив свою шкільну ділянку. А  учні 5-Б класу взяли участь в акції «Посади своє дерево» та разом з класним керівником В. Лавринчук висадили бузок, липу і ясмін на території школи.

Французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері писав: «Усі ми пасажири одного корабля, що називається Земля». Тому наш священний обов’язок  полягає у постійній турботі про благо нашого спільного дому, про його майбутнє. Обережно, чутливо, з любов’ю ставитися слід не лише до людини, а й до природи, що є ознакою моральності й мірилом рівня культури людини.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *