Чорноморський національний університет ім. Петра Могили підписав рамкову угоду про співробітництво з Університетом Економіки в Бидгощі.

Під час зустрічей з польськими колегами, зокрема, керівництвом Університету Економіки в Бидгощі –  президентом Кшиштофом Сікорою та канцлером Філіпом Сікорою, було запропоновано декілька міжуніверситетських проектів, які б сприяли укріпленню українсько-польських відносин.

Сторони обговорили питання подальшої реалізації літніх шкіл взаємних обмінів між студентами та науковцями вишів, а також відкриття Центру міжнародної освіти на базі ЧНУ ім. Петра Могили.

Зустріч відбулась у межах візиту делегації ЧНУ ім. Петра Могили до Польщі, яку очолив проректор з наукової роботи Володимир Беглиця.

Довідково: Університет Економіки в Бидгощі (Instytut Gospodarki Turystycznej i Geografii WSG) є найбільшою, недержавною установою вищої освіти в північній частині Польщі, яка пропонує 19 напрямків навчання і понад 80 спеціальностей, а також більше 80 напрямків післядипломного навчання. На сьогодні в університеті навчається майже 9000 студентів з Польщі та з-за кордону.

За інформацією МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *