Першого вересня 2017 року на базі Запорізького національного університету відбудеться урочисте відкриття класів Інституту Конфуція з вивчення китайської мови, культури та традицій. Це – результат офіційного візиту ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова та проректора з науково-педагогічної роботи, професора Володимира Волкова до Анхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Анхой, Китай).

Під час перебування в китайському університеті ректор Микола Фролов уклав договір про співпрацю між вишами з його ректором Ван Лунем терміном на 5 років із подальшою пролонгацією.

За словами Миколи Олександровича, це – лише початок плідного співробітництва між університетами. Документ є угодою не лише двох вищих навчальних закладів: домовленість підтримується і штаб-квартирою Інституту Конфуція Центрального уряду Китаю. Діяльність його класів спрямована на зміцнення українсько-китайського співробітництва в галузі освіти. Вони мають сприяти не лише вивченню китайської мови та культури, але й взаємопорозумінню між двома народами.

китай (4)

Планується, що перший рік на базі ЗНУ діятимуть три класи Інституту Конфуція для різновікових груп слухачів: для учнів початкової школи, старшокласників та студентів і дорослих, які зацікавлені в опануванні китайської мови. Заняття проводитимуть представники китайської сторони – професори із досвідом викладання в Інституті Конфуція в інших країнах.

китай (2)

Коментуючи розвиток китайського вектора міжнародної співпраці ЗНУ, ректор Микола Фролов наголосив, що «на сьогодні наш університет входить до європейського світового освітнього простору. Ми живемо в часи, коли світ стрімко змінюється, тож ми маємо оперативно реагувати на виклики сьогодення, йти вперед, незважаючи на перешкоди. Певен, що саме міжнародна співпраця, прагнення якнайповніше використати отриманий нашим вишем шанс вийти на новий, вищий, рівень, слугуватиме для всіх нас джерелом натхнення та прагнення до самовдосконалення, розвивати цей інтелектуальний та професійний прорив пришвидшеними темпами, а для цього в нас є всі підстави. Ми і надалі маємо бути одним із провідних вишів регіону й України загалом».

 Інформує прес-служба ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *