Через місяць стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. У мережі Інтернет, особливо в соціальних мережах, спостерігаємо активізацію шахраїв, які за певну плату пропонують «допомогу» для успішного складання ЗНО. У першу чергу йдеться про можливість придбати готові відповіді до тестових завдань з різних предметів. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

У зв’язку з цим повідомляємо, що укладання тестів і друк сертифікаційних робіт здійснюються в умовах суворої конфіденційності. Належний рівень захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання засвідчено атестатами відповідності. Тому наполегливо радимо не користуватися послугами шахраїв, адже Ви неодмінно будете ошукані.

Інформацію про виявлені оголошення та шахрайські пропозиції буде передано до правоохоронних органів для реагування.

Для підготовки до тестування радимо використовувати програми зовнішнього незалежного оцінювання, затверджені Міністерством освіти і науки України, а також послуговуватися характеристиками сертифікаційних робіт, критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *