29 квітня об 11:00 у Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбудеться День відкритих дверей.

Початок реєстрації абітурієнтів о 10:00 на першому поверсі головного корпусу. Розпочнеться захід із презентацій спеціальностей студентами коледжу. Всі присутні матимуть змогу переглянути презентаційний фільм про навчальний заклад. Абітурієнтам розкажуть про спеціальності, які вони зможуть опанувати у виші, познайомлять з історією ВНЗ, повідомлять подробиці цьогорічної вступної кампанії тощо.

Як завжди, гості матимуть змогу оглянути матеріально-технічну базу коледжу, зокрема навчальні аудиторії та лабораторії, студентські гуртожитки, їдальню, інформаційні тематичні стенди, отримати рекламні буклети та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Окрім того, студенти спеціальностей проведуть презентаційні майстер-класи.

презентація-буклет-дл

Абітурієнти матимуть змогу запитати у членів приймальної комісії про особливості цьогорічного вступу  та познайомляться зі своїми майбутніми викладачами, головами циклових комісій й адміністрацією вишу.

Організатори заходу, сподіваються, що їх інформація допоможе зробити правильний вибір для майбутньої професійної діяльності кожного.

Запрошуємо абітурієнтів, учителів, батьків, випускників загальноосвітніх навчальних закладів (учні 9, 10 і 11 класів), випускників професійно-технічних навчальних закладів та усіх зацікавлених на наш захід, який відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Клепарівська, 11 (район церкви св.Анни).

 Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права