Цьогорічні змагання Обласної спартакіади Львівщини серед допризовної молоді виявилися надзвичайно популярними, адже у них прийняли участь одразу 13 команд міст і районів Львівщини. Чимала популярність змагань пояснюється зокрема і тим, що цьогорічна першість присвячена 110-річниці з дня народження Романа Шухевича.

 

Захід, що проводився з метою визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших силових структурах, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму майбутніх захисників Вітчизни, цьогоріч організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний військовий комісаріат у партнерстві із управлінням фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації.

Doprizivna_all

 

У перший день змагань школярі-допризовники змагалися у бігу на 100 м, метанні гранати Ф-1 на дальність, стрільбі з автомата, підтягуванні на перекладині та бігу на 1000 метрів. У другий день відбувалися змагання з плавання та подолання полоси перешкод.

 

Місцем основних змагань було визначено військову частину 3002 Національної Гвардії України, а змагання із плавання прийняв басейн спортивний комплекс “Ювілейний” Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України у м. Миколаєві Миколаївського району.

 

На початку змагань відбувся урочистий парад відкриття, де військовий оркестр виконав Державний гімн України, а до учасників з вітальним словом звернулися господар змагань – заступник командира військової частини 3002 Національної Гвардії України, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович та директор обласного центру здоров’я населення “Спорт для всіх” Вадим Климович. Безпосереднє керівництво змаганнями здійснювали працівники Львівського обласного відділення КФВС МОН України під керівництвом заступника начальника Ярослава Гавриха.

 

Щодо підсумків спартакіади, то вони виявилися досить несподіваними. Від початку фаворитом змагань вважалася команда Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут, яка у підсумку посіла 3 місце, поступившись командам міст Червонограда та Сокальського району.

 

Саме переможці спартакіаду з Червонограда і представлять Львівщину на всеукраїнському фіналі, який вже у травні відбудеться на Харківщині.

 

Львівське обласне відділення
Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу