В Україні вже сьомий рік поспіль проходить конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

28 квітня 2017 р. під час урочистого зібрання з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці відбулося нагородження переможців у трьох вікових групах від 6 років до 18 років. У Черкаській області до розгляду шанованого журі запропоновано 435 творчих робіт учнів середніх загальноосвітніх шкіл та ліцеїв, закладів інтернатного типу, вихованців позашкільних навчальних закладів.

1

Журі конкурсу оцінило художню майстерність, втілення оригінальної ідеї та визначило 10 найкращих художників. Саме вони запрошені на святкування разом із батьками та художніми керівниками.

Голова журі начальник Управління Держпраці в Черкаській області Олена Лазарєва привітала юних майстрів та вручила переможцям від імені Оргкомітету конкурсу Грамоти та приємні подарунки.

3

Олена Лазарєва наголосила, що метою конкурсу дитячого малюнка є привернення уваги дітей і молоді до наявних проблем у сфері охорони праці. Завдяки поширенню інформації у ЗМІ, серед керівників дитячих установ і шкіл вдалося досягнути певних результатів. Щороку кількість поданих на конкурс робіт збільшується, що свідчить про зацікавленість дітей темою охорони праці. Переважна частина робіт – це малюнки школярів віком 6-12 років.

 

«Саме завдяки конкурсу «Охорона праці очима дітей» у малят вже на ранньому етапі психологічного розвитку сформуються знання про виробничі небезпеки і ризики, про принципи безпечної праці. Діти розумітимуть важливість вимог до охорони праці, будуть самі дотримуватися правил і спонукати до виконання своїх близьких, друзів, батьків… Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області протягом підготовки до проведення Тижня охорони праці у березні – квітні відвідували дитячі садочки, школи, професійні ліцеї і розповідали дітям про основи безпечної поведінки. Маю надію, що наступного року у конкурсі візьмуть участь ще більше діток. Вітаю з перемогою наших юних учасників і бажаю подальших творчих успіхів!», – відзначила Олена Лазарєва.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу