У селі Голубівка Новомосковського району Дніпропетровщини реконструюють дитячий садок на 220 дітей. Всього у 2017 році відновлять 12 дошкільних навчальних закладів, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«У невеликих селах області є проблема нестачі місць у дитсадках. Ми працюємо над виправленням цієї ситуації. У Голубівці вже розпочалися роботи – там відновлюють дитячий садок «Сонечко». Загалом цього року двері відкриють 12 реконструйованих дошкільних навчальних закладів, а це більше тисячі місць», – зазначив Валентин Резніченко.

Дитсадок «Сонечко» побудували у 90-х роках. Згодом частину приміщення закрили, і вона повільно руйнувалася. Кілька років тому кількість дітей у селі збільшилась і попит на місця у садку зріс. Тож місцева влада вирішила реконструювати другу частину приміщення.

_1_149449111768235-28B4

«Тут не було гарної покрівлі, тому насамперед ми відновили її. Потім вже приступили до внутрішніх робіт: зробили підвісну стелю, відштукатурили стіни. Зараз оброблюємо фасад», – розповів представник підрядної організації Віталій Науменко.

_1_149449111766620-39C8«Ми раді, що у нас буде такий сучасний дитсадок. Сподіваємося, що це стане стимулом для того, аби сюди привозили дітей із сусідніх сіл», – каже голова Голубівської сільради Олександр Нездійминога.

Зараз дитсадок «Сонечко» відвідує більше сотні дітей. Після реконструкції кількість місць збільшиться вдвічі. У селі Голубівка Новомосковського району реконструюють дитячий садок «Сонечко». Спершу відновили покрівлю,  встановили металопластикові вікна. Зараз проводяться внутрішні роботи.

«Ми раді, що у нас буде такий сучасний дитсадок. Сподіваємося, що це стане стимулом для того, аби сюди привозили дітей із сусідніх сіл», – каже голова Голубівської сільради Олександр Нездійминога.
Після реконструкції садочок зможе прийняти 220 дітей. Зараз дитсадок «Сонечко» відвідує більше сотні дітей.

За інформацією прес-служби Дніпровської ОДА