Нещодавно Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торгoвельно-економічного університету взяло участь  у Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів «Start Fashion», який проходив у рамках іміджевого проекту «Kharkiv Fashion» у Харкові.

Для участі в заході запрошувалися учні та студенти навчальних закладів сфери дизайну, легкої та текстильної промисловості, молоді фахівці в галузі дизайну одягу.

2

Серед номінацій конкурсу – моделі за народними мотивами, одяг для повсякденного використання, урочистих заходів, авангардного напрямку, з мотивами архітектури, образами міста Харкова та інші.

3

Учні Ужгородського  ВКУ КНТЕУ представили колекцію «Закарпатський мікс», за що були відзначені дипломом Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, подарунковим сертифікатом та призом глядацьких симпатій.

Наступного дня  учасники учнівського театру мод училища «Мій стиль» виступили з показом колекцій «Краплі життя» та «Тектоніка» на Фестивалі моди в Мукачеві, який проводився з нагоди відзначення 20-річчя Студентського Будинку Моди Мукачівського державного університету.

1

Участь у таких заходах дає шанс талановитій молоді продемонструвати фахівцям та шанувальникам моди свій творчий потенціал, привернути увагу засобів масової інформації, отримати фінансову підтримку інвесторів і можливість співпраці з відомими дизайнерами та провідними торговельними марками.

 Інформує навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області