Державна служба зайнятості розпочинає загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш привабливою для них професією.

Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Саме тестування абсолютно нескладне, але дуже корисне. Адже за даними міжнародних експертів близько половини випускників працює не за фахом, а кожен третій іде змінювати професію одразу після закінчення вищого навчального закладу. Тому дуже важливо ще у школі зрозуміти до чого у тебе лежить душа і продовжувати навчатись саме за тією професією, яка підходить під тип темпераменту людини, її індивідуальні схильності та здібності”, – зазначив заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніякої попередньої підготовки. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триватиме від 30 до 180 хвилин. Після його завершення відвідувач отримає інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш схильна людина.

Нагадаємо,  щоб попередньо записатись на консультацію до центру зайнятості можна використати сервіс електронної черги, який доступний за посиланням http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування Державна служба зайнятості створила  соціальні відеоролики, у яких йдеться про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

Переглянути усі відеоролики можна за посиланням www.youtube.com/channel/

Інформує прес-служба Державної служби зайнятості України