Днями у Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти, випускники шкіл, ліцеїв та батьки прибули з різних районів міста та області для ознайомлення з навчальним закладом та його спеціальностями.

Цей захід, як завжди, викликає значний інтерес у абітурієнтів та їхніх батьків.  Адже вибір фаху – непросте завдання для юнаків та дівчат, яке потрібно вирішити в один прекрасний момент, щоб в майбутньому бути корисними суспільству і потрібними в рідній Україні.

Заступник директора з навчальної роботи Леся Федак привітала гостей та побажала вдалого вибору фаху, розповіла про історію та традиції навчального закладу, ознайомила з переліком спеціальностей, за якими здійснюють підготовку студентів у навчальному закладі та про випускників коледжу, які досягли значних успіхів у своїй професії. Також розповіла про особливості та переваги навчання та працевлаштування. Детально з умовами вступу на новий 2017 навчальний рік ознайомила майбутніх абітурієнтів відповідальний секретар Ірина Клачко.

Майбутні абітурієнти  мали змогу переглянути презентаційний фільм про навчальний заклад, спеціальності,  інформаційні тематичні стенди, оглянути матеріально-технічну базу коледжу, зокрема, навчальні аудиторії, студентські гуртожитки, їдальню, медичний пункт, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

Окрім того, студенти деяких спеціальностей провели презентаційні майстер-класи з сервірування та оформлення святкового столу під керівництвом Марії Кузнєцової. Випускники коледжу  та студенти  розповіли гостям про отримані знання в коледжі і їх застосування на практиці  та насичене студентське життя сьогодні.

Голови циклових комісій коледжу відповіли на усі запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків, більш детально проінформували стосовно окремих напрямків підготовки фахівців, за якими здійснюється набір студентів на 2017/2018 навчальний рік на денну та заочну форми навчання.

За час навчання коледж пропонує студентам: спортивні секції, предметні гуртки за спеціальностями, гуртки художньої самодіяльності тощо. Адміністрацією навчального закладу підписані  угоди про співпрацю з ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, що дає в майбутньому випускникам коледжу навчатись за профілем здобутої спеціальності та скороченим терміном.

На базі базової середньої освіти денної форми навчання вступні випробування проводитимуться відповідно до вимог та правил прийому абітурієнтів до ВНЗ I-II рівня акредитації. Зараховуватимуться до коледжу за співбесідою також і випускники професійно-технічних закладів на скорочений термін навчання, які мають повну загальну середню освіту, на відповідну спеціальність.

За час навчання в коледжі студенти опановують робітничі професії: оператор комп’ютерного набору, продавець, офіціант, кухар та проходять навчання для отримання посвідчення водія.

Щоб підготуватись до складання вступних іспитів для майбутніх абітурієнтів Львівського кооперативного коледжу економіки і права в закладі створені групові консультації з відповідних навчальних дисциплін. У коледжі можна поглибити знання з математики, української мови, історії,  іноземних мов, оволодіти початковими та поглибленими знаннями роботи на комп’ютері.

Представники коледжу сподіваються, що надана інформація допомогла гостям правильно обрати майбутню професію та напрям діяльності.

Гостинно запрошуємо всіх охочих! Раді бачити кожного у нас!

Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права