На математичному факультеті Запорізького національного університету відбулася VIII Всеукраїнська, XV регіональна наукова конференція молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики».

Організатори наукового заходу – Міністерство освіти і науки України, департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Запорізький національний університет та Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара – запросили до участі в конференції аспірантів, студентів і школярів, які цікавляться сучасним станом і перспективами розвитку математичної науки та інформатики.

математичний факультет (1)

Учасників конференції, обговорили такі актуальні теми, як використання мови програмування Piton у наукових дослідженнях і функціональне моделювання складних об’єктів. Крім того, вчені розглянули питання щодо функціонування геоінформаційних системи, захисту інформації в Інтернеті, комп’ютерної графіки, дистанційного навчання, інтелектуальних програмних систем в управлінні й прийняті рішень, моделей описання програмних засобів.

математичний факультет (2)

Декан математичного факультету ЗНУ, професор Сергій Гоменюк зазначив, що організатори конференції традиційно приурочили її до Дня математичного факультету – одного з найстаріших факультетів Запорізького національного університету, із дня заснування якого минуло вже більше 80 років. Сергій Іванович розповів про здобутки факультету, зокрема про те, що вже три роки триває плідна співпраця його науковців із конструкторським бюро в галузі ракетобудування «Південне», співробітники якого беруть участь у важливих міжнародних проектах космічної галузі.

математичний факультет (4)

До слова, нещодавно від КБ «Південне» на адресу ЗНУ надійшов лист із пропозицією взяти участь у новій спільній науково-дослідній програмі. Тож у зацікавлених і вмотивованих випускників математичного факультету Запорізького національного університету є вагомий шанс на побудову престижної наукової кар’єри.

 Інформує прес-служба ЗНУ