У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника відбувся VІІІ Всеукраїнський конкурс із польської орфографії для студентів навчальних закладів України.

Традиційно проходить він під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні. Майже 30 студентів із чотирнадцяти вищих навчальних закладів, у яких вивчають польську мову, писали диктант. За його результатами і визначали переможців та лауреатів.

Найсильнішою виявилася Юлія Павлик з Львівського національного університету ім. І. Франка. Представниці Прикарпатського університету теж показали непогані результати: одне з двох других місць у Ольги Кузишин, і одне з трьох третіх — у Віри Андрейчук (обидві четвертокурсниці).

У програмі конкурсу були також зустріч студентів із ректором Вищої професійної школи у Хожуві Великопольському професором Ельжбєтою Скорупською-Рачинською та екскурсія в Карпати. До речі, у Прикарпатському університеті навчають студентів за спеціальністю „польська мова і література” з 1992 року. За цей час на кафедрі слов’янських мов підготували понад триста фахівців із полоністики.

За інформацією ifportal.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *