Днями в місті Кам’янець-Подільський відбувся ІІ Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець – 2017».

Основна мета заходу – подальший розвиток і підтримка дитячої та юнацької творчості; популяризація національного вокального, хореографічного мистецтва та інструментальної музики серед дітей, молоді та дорослих; залучення організаторів концертів та фестивалів для подальших контактів з колективами – учасниками фестивалю, в тому числі організація гастролей та участі в зарубіжних фестивалях.

У фестивалі взяли участь близько тисячі учасників з різних областей України (Київської, Черкаської, Львівської, Хмельницької, Житомирської, Чернігівської та ін.), щоб продемонструвати свої таланти.

1-Nashi-nagorodi

Перш за все слід відмітити високий організаційний рівень фестивалю. Все було продумано до найдрібніших деталей. Волонтерська група до складу якої ввійшли студенти Кам’янець Подільського національного університету ім. Івана Огієнка супроводжували делегації конкурсантів протягом трьох днів. Графік фестивалю був вкрай щільним і насиченим. Репетиції, екскурсії містом, вечір знайомств, нічний похід у фортецю, конкурсні виступи, церемонія нагородження, майстер класи та великий гала концерт, який відбувся на головній площі міста.

Конкурсну програму фестивалю оцінювало високопрофесійне журі у складі заслужених діячів культури та мистецтв України.

22-Uchasniki-ansamblyu-tancyu-Modern-z-golovoyu-zhuri-Sergiyem-Kosteckim

Театр сучасного танцю «Модерн» Уманського національного університету садівництва гідно презентував Черкащину на фестивалі і був нагороджений двома дипломами І ступеня в номінації «Естрадний танець» та спеціальним призом від організаторів.

 За матеріалами прес-центру Уманського НУС