Нещодавно у Львівському кооперативному коледжі економіки і права проходив тиждень циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення».

Голова циклової комісії Світлана Івасечко та викладачі Віра Варгас, Ярослав  Костів, Марія  Канафоцька, Оксана Кашуба, Михайло Скубій, Леонід Блонський намагались, щоб  тиждень циклової комісії був насичений цікавими заходами, до якого було залучено студентів всіх спеціальностей вишу.

Мета даного  заходу – розкрити знання, які здобули студенти впродовж навчання. Привернути увагу до точних дисциплін, показати їх красу, практичну спрямованість, ознайомити з маловідомими математичними фактами та фізичними явищами. Вмотивовувати студентів до навчання, до активної розумової діяльності, зацікавленості дисциплінами спеціального циклу, розробки програмного забезпечення та ІТ-галузі. Творчий звіт студентів та викладачів циклової комісії.

Розпочали тиждень з огляду-конкурсу стінгазет на тему: «Комп’ютерні технології в моїй спеціальності». Протягом тижня студенти, викладачі та гості коледжу мали можливість оглянути та оцінити яскраві роботи. Була організована та проведена науково-практична конференція на тему: «Прогресивні комп’ютерні технології, високопродуктивні комп’ютерні системи», де студенти продемонстрували змістовні виступи з презентаціями. У конференції були задіяні студенти усіх спеціальностей коледжу та викладачі циклової комісії. Студенти були нагороджені грамотами за активну участь в науково-практичній конференції.

17888384_833516570130750_1998516915_n

Також викладачі  провели олімпіаду серед студентів спеціальності  «Розробка програмного забезпечення». Метою проведення олімпіади було виявити  знання з дисципліни, показати важливу роль інформатики в роботі фахівця, розвивати творчі здібності студентів та підтримувати традиції коледжу. Призові місця серед студентів спеціальності отримали Богдан Александров та Андрій Гавришко.

І на завершення тижня  відбувся лекторій  на тему : «Теорія хаосу. Фрактальна геометрія Всесвіту», для студентів та викладачів кооперативного коледжу, який провела викладач  Марія Канафоцька.

І на закінчення хочеться сказати, що тиждень циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення»  пройшов на належному методичному рівні, де  відвідувачі заходу, отримали багато цікавої та змістовної інформації, яка є важливою для фаху та згодиться в житті.

 Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права