Завершено конкурс 2017 року та визначено стипендіатів спільних магістерських та докторських освітніх програм в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму «Навчальна ступенева мобільність».

36 стипендіатів – громадян України з різних міст України: Дніпра, Києва, Кривого Рогу, Львову, Маріуполя, Острога та Харкова навчатимуться разом з 1345 іншими студентами-стипендіатами майже з усього світу.

Одного дослідника з України було зараховано на докторську PhD програму разом із іншими 790 студентами-докторантами з ЄС та поза його меж. Він розпочне свої дослідження в Данії.

Студенти Спільних програм Еразмус Мундус будуть навчатись у престижних університетах Австрії, Бельгії, Великої Британії, Данії, Іспанії, Італії, Ірландії, Польщі, Португалії, Угорщини, Франції, Швеції.

Згідно з правилами програми Еразмус+ і магістри, і докторанти навчатимуться в університетах мінімум двох різних країн Європи. Окрім дисциплін спеціальностей, які вони обрали, стипендіати вивчатимуть мови і культуру країн перебування.

З 2014 року за такими програмами вже навчається 115 стипендіатів: 102 магістрантів та 13 докторантів.

Довідково: Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Деталі за посиланням

Інформує прес-служба НЕО в Україні