Незабаром один із найпотужніших ВНЗ півдня України – Херсонський державний університет – зустріне свій 100-річний ювілей! До славетної дати наш навчальний заклад підготував чимало заходів.

Саме з цієї нагоди днями у Педагогічному музеї України (Київський міський будинок учителя) відбулася Ювілейна академія.

фото 2

Програма заходу була досить насичена та різнопланова. На ювілейну академію завітали поважні гості та відомі випускники університету. Адже Херсонський державний університет знаний далеко за межами Херсонщини, а за період свого функціонування підготував безліч висококваліфікованих фахівців.

Розпочалися урочистості з відкриття книжково-ілюстраційної виставки «Херсонському державному університетові – 100 років!». Надалі на гостей та учасників заходу чекав круглий стіл «Нові парадигми та напрями досліджень учених Херсонського державного університету». Також присутні мали змогу ознайомитися з ювілейною віртуальною виставкою «Історія та сучасність Херсонського державного університету: шлях у 100 років».

Протягом другого дня відбулися презентації ювілейних міні-експозицій: «Історія університету в особистостях», «Від вступу до випуску (раритетні світлини випускних альбомів), «Ювілеї університету на сторінках газет», «Від студента до доктора наук, професора», «Сучасність університету» та круглий стіл «Херсонський державний університет в контексті вітчизняної та європейської освіти».

фото 3

Варто зазначити, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 22 грудня 2016 року № 1807-VIII 100 років з часу заснування Херсонського державного університету внесено до переліку ювілеїв та пам’ятних дат 2017 року.

 Інформує прес-центр ХДУ