З нагоди 90-ліття Великого пластового злету, що відбувався в Олександрії у 1927 році та 105-ї річниці з дня першої Пластової присяги відкрили Пластову оселю «Волошки» у одноіменному селі Рівненщини. 

Серед гостей заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, заступник начальника управління освіти і науки РОДА Олег Пекарський, поважні пластуни Рівненщини, батьки, члени Національної скаутської організації України.

1494688212_333

Понад 200 пластунів та пластунок розпочали таборовий сезон. А ще – відкрили пам’ятну дошку трьом засновникам пластового осередку на Волині. Провели історико-медичну конференцію, мандрівку табором та сплав.

1494688218_222

«Відрадно, що Пласт повертається туди, звідки почався. Ваша організація допомагає молоді розвинути свою індивідуальність. Для цього служать ідейні основи та організаційна схема», – зауважила Світлана Богатирчук-Кривко.

1494688157_666

Нагадаємо, пластову оселю створили на базі малокомплектної школи, що була реорганізована у новий тип начального закладу. У відремонтованому приміщенні розмістили харчоблок та класи. На сьогодні, завершені усі внутрішні роботи. Територія загороджена, встановлений паркан та брама із відповідною символікою. Придбані меблі.

Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА