З метою формування у вихованців, особливо дівчат, естетичних смаків, стриманості та простоти у виборі власного стилю, знайомства з цікавинками у світі вітчизняної та світової індустрії моди у Чернівцях відбулося свято моди, краси та стилю. Про це повідомляє прес-служба департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

1494832361_dfp-g895y54

Це цикл виховних заходів, які щорічно проводяться гуртком «Театр дитячої моди «Лукбук»  під керівництвом  Оксани Гафійчук. Невід’ємною частиною такого виховного заходу  є презентація нової колекції, власноруч створеної вихованками гуртка.

У травні такий виховний захід був присвячений Флорі – римській богині весни, на честь якої називають всю рослинну природу. Початок травня – найквітучіший місяць, коли жива природа  наповнюється новим життям.  Тому саме у травні гурток «Лукбук» презентував свято «Флоралії», яке було присвячене  спілкуванню з природою.

1494832344_zzvna9ul05s

 

Оксана Валеріївна закликала присутніх любити і берегти природу  в усіх її проявах: опікуватись домашніми улюбленцями, вирощувати квіти, саджати дерева,  берегти кожну квітку, травинку, адже природа дає нам все: і їжу, і матеріали для одягу, для житла. Природа нас гріє, годує, а ще – що надзвичайно важливо – милує око, надихає на творчість. Письменники, художники, скульптори черпають енергію від природи. А дизайнери одягу звертаються до природи для створення нових ліній. Особливо популярними сьогодні є натуральні тканини з квітковими принтами.

1494832362_hsibecaxy1w

Врахувавши всі сучасні тенденції декорування та дизайну одягу, вихованки гуртка «Лукбук» створили нову колекцію «Флора», базовим елементом якої став декор з штучних квітів, які дівчата створювали за власним дизайном. Кожна квітка налічує до 50 пелюсток. А в декорі кожної сукні у дівчат налічується від 20 до 50 квіточок!

Дефіле вихованок гуртка «Лукбук» з новою колекцією «Флора» отримало заслужені аплодисменти та справило надзвичайне враження на всіх присутніх.